Főoldal

Titkársági asszisztens

Magyarország egyik legnagyobb, kizárólag magyar tulajdonú ügyvédi irodája keres csapatába

asszisztensi pozícióba munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • teljeskörű titkársági feladatok elvégzése
  • ügyvédek napi munkájának hatékony segítése
  • bejövő és kimenő telefonok kezelése
  • dokumentumszerkesztési, gépelési feladatok
  • bírósági/cégbírósági eljárással kapcsolatos adminisztratív teendők

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Microsoft Office ismerete
  • angol nyelvtudás (társalgási szint – külföldi ügyfelekkel való kommunikáció)
  • gépírás
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • angol középfokú nyelvvizsga
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

MUNKAIDŐ:

  • délutános asszisztens
  • 6 órás részmunkaidő + ebédidő (12:40 – 19:00)

vagy

  • 4 órás részmunkaidő (15:00 – 19:00)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • barátságos csapat
  • igényes, kulturált munkakörnyezet
  • hosszútávú munkalehetőség

Magasan motivált asszisztens munkatársat keresünk csapatunkba mielőbbi belépéssel.

Az alábbi e-mail címre várjuk önéletrajzukat és motivációs levelüket magyar és angol nyelven: wehire@szecskay.com

A weboldalunkon tájékozódhat arról, hogyan dolgozzuk fel az Ön személyes adatait a jelentkezése során. A tájékoztatás itt érhető el:

Adatkezelési tájékoztató

Önéletrajzának elküldésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait az adatvédelmi szabályzatunkban foglaltaknak megfelelően kezeljük.

Főoldal

Főoldal

H-1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 16-17.

+36 (1) 472 3000

info@szecskay.com